Rezerwacje - miot lato 2018

IDOL x beauty

W drugiej połowie sierpnia spodziewamy się przyjścia na świat szczeniąt z bardzo dobrze zapowiadającego się skojarzenia.

idol1
beauty2

Jeżeli szukasz wiernego towarzysza dla siebie lub kogoś bliskiego to na pewno odnajdziesz go w pieskach rasy SAMOYED.

Pieski te charakteryzują się miłym i wesołym usposobieniem, są cierpliwe i przyjazne wobec dzieci i bardzo przywiązują się do swoich właścicieli. Samoyed to pies idealny dla rodziny, który wniesie do domu dużo radości, a dzieci zyskają wspaniałego towarzysza zabawy. Przyjazne usposobienie tej rasy jednak sprawia, że nie nadają się one na stróża domu.

Szczęśliwy szczeniaczek może wnieść radość do Twojego domu, serdecznie zapraszamy do rezerwacji.

A teraz trochę o rodzicach naszych szczeniaczków.

Rodzice szczeniąt to utytułowani przedstawiciele rasy, docenianymi przez polskich i zagranicznych sędziów na krajowych ringach wystawowych.

Wybierając partnera dla naszej suczki, a zarazem tatę przyszłych szczeniaczków sugerowaliśmy się przede wszystkim jego zdobytymi osiągnięciami oraz doskonałą kondycją i zdrowiem zapewniającą idealne cechy dla przyszłych szczeniaczków.

 

Mama to elegancka suczka opisywana przez sędziów jako doskonały typ anatomiczny o pięknej sylwetce, głowie, idealnym chodzie i bardzo dobrej psychice.

EXI Dolina Fanty

Ojciec: MAMUSKA'S QADIR OF PEPPER

Matka: LIDI WINKY Yukibana

Badania:

HD:B

oczy: OK

Tytuły:

Zwycięzca Rasy

3 x CWC

Najlepsza Dorosła Suka

 

Tata to IDOL samiec importowany do Polski, Łotwy. Samiec o mocnej budowie, wydajnym ruchu i typowej dla rasy, uśmiechniętej w wyrazie głowie.

***IDOL*** SMILING MIRACLE FAMOUS IDOL (www.royalwinter.pl)

HD-A :: ED-00 :: Eyes-Clear

INRERCHAMPION (C.I.B)

BALKAN WINNER'17

Młodzieżowy Champion Polski

Młodzieżowy Champion Litwy

Młodzieżowy Champion Łotwy

Młodzieżowy Champion Rumunii

Champion Polski

Champion Litwy

Champion Łotwy

 

Rodowody są połączeniem wielu sławnych hodowli.

Nasze szczeniaczki są odchowywane w domu wspólnie z wszystkimi domownikami. Spędzając z nimi czas wkładamy dużo miłości i zaangażowania w ich wychowywanie oraz szkolenie. Dbamy aby każdy z nich był szczęśliwy i wybawiony jednakowo :).

Opuszczając nas , pieski są odrobaczone, zaszczepione, zachipowane oraz mają metryczki, książeczki zdrowia i wyprawkę szczeniaczkową.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani rezerwacja i kupnem prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, bądź osobiście,chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Przyszłym właścicielom zawsze służymy rada i pomocą w wychowywaniu i wystawianiu psa w przyszłości.

Nasza hodowla zarejestrowana jest w Związku Kynologicznym w Polsce w związku z czym wszystkie szczeniaczki otrzymują metryczki, które upoważniają do wystawiania rodowodu.

Kupując pieska z hodowli zarejestrowanej w Związku Kynologicznym (ZKwP należący do FCI) masz pewność, że jest to pełnowartościowej rasy piesek z przeprowadzonymi wszystkimi badaniami jego rodziców, co eliminuje wady genetyczne szczeniaczków.

W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 730 415 803 lub fb.com/whitevalleypl

Miot "A" lipiec 2017

zapowiedz

Miot "S" maj 2016

zapowiedz